Takvim
HİZMET BÖLGELERİMİZ
Site Haritası


Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Deneyimli Taşımacılık Kaliteli Ekipmanlar İle Taşıma İstanbul Bayrampaşa Evden Eve NakliyatBayrampasa Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa evden eve nakliyat firması
 adı altında hizmetlerimiz aralıksız sürüyor. Uzun zamandan beri siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kalitenin devamlılığını sağlamak için, bütün personelimiz ile birlikte gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizi ülkemizin her köşesine duyurmak ve evden eve nakliyat hizmetlerinde sınırsız hizmet ağımızı sizlere duyurmak en büyük hedefimizdir. 


bayrampaşa evden eve nakliyat  bayrampaşa / istanbul evden eve nakliye


Bunun en önemli nedeni ise; her şeyi yerinde ve zamanında yapması ve belirli bir program dahilinde çalışmasıdır. bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları ve nakliyat fiyatlarını sitemizden irdeleyip, ön bilgi elde edebilirsiniz. Sözlü görüşme sağlamak için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız. 

bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları


( Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatları )
bayrampaşa evden eve nakliye
tecrübeli taşımacılık
kaliteli ekipmanlar
en iyi taşımacı
bayrampaşa
nakliye

ufuk


 • bayrampaşa evden eve nakliyat kartaltepe mah. bayrampaşa/istanbul
 • bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları
 • bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları
 • bayrampaşa evden eve nakliyat istanbul
 • bayrampaşa evden eve taşımacılık
 • bayrampasa evden eve nakliyat
 • bayrampasa evden eve taşıma
 • bayrampaşa ev nakliyesi
 • bayrampaşa evden eveciler
 • bayrampaşa nakliyeciler
 • bayrampaşa nakliyat firmaları şirketleri


BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL FİYATLAR
bayrampaşa evden eve nakliyat firması

PAKETLEME AŞAMASI 

Eşya taşımanın en büyük sigortası unutulmamalıdır ki özen gösterilerek yapılan paketle sistemidir. Eşya paketleme tamamen bir firmanın profesyonel olmasının yanı sıra, elinde bulundurduğu paketleme malzemesiyle paralellik gösterir. Doğru paketleme sistemi için doğru firmayla anlaşın, başınız ağrımasın!

Bayrampaşa evden eve nakliye hizmetlerimizde eşyalarınıza özen gösterilerek gerçekleştirdiğimiz paketleme sistemiyle eşyalarınız emin ellerde. Bizimle irtibat kurmanız halinde aynı gün içinde eşyalarınız paketlenip taşıma işlemi başlatılır.  

Garantili, sigortalı taşımalarımız, profesyonel ekibimizle gerçekleşir. bayrampaşa evden eve veya işten işe işlemleriniz için, firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Bayrampaşa nakliye firmaları arasında önemli bir yer edinen firmamız, elektrikçi, tesisatçısı ve marangozcu personelleri kendi bünyesinde barındırarak sizlere hizmet sunmaktadır. Evinize gelen personellerimiz arasında elektrikçi personelimiz; elektronik cihazlarınızın sökülüp yeni eve taşındıktan sonra kurulumunu gerçekleştirir.  

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE TAŞIMACILIK


 bayramapaşa evden eve nakliyat

Tesisatçı personelimiz, beyaz eşyaların sökülüp yeni evde kurulmasını sağlar. Mobilyacı personelimiz ise; evinizin içinde bulunan bütün dolap vb. eşyalarınızın demontesini yapıp, yeni evinizde kurulumunu sağlar. Bütün bu işlemler olurken, bir yandan diğer personelimiz hazır eşyaları nakliye aracımıza taşıyıp, istif işlemini gerçekleştirir. 

Bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları hakkında yapılan son düzenleme ile yeni yılın ikinci ayı ile birlikte şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde %25 fiyat indirimini başlatmış bulunmaktayız. Bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları hakkında yapacağınız fiyat araştırmaları sizleri en ekonomik fiyatlar sunan firmamız ile karşı karşıya getirecektir. Evden eve nakliyat, Bayrampaşa nakliye hizmetlerinde Bayrampaşa ucuz evden eve nakliyat fırsatlarından yararlanmayı sakın ihmal etmeyiniz. BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYE

 bayrampaşa kaliteli eşya taşımacılığı

 

Bayrampaşa nakliye firmaları hakkında ön bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayıp yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bayrampaşa nakliyat olarak yaklaşık yarım asırlık deneyim ve birikimimize bağlı kalarak hareket etmekteyiz. Bizler bu yolda emin adımlarla yaptığımız işlerin kalitesine güvenerek hareket ediyoruz. İndirimli kampanyaları takip etmek için lütfen firmamızı arayıp mobil bilgi almak için talepte bulununuz. 


BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları

bayrampaşa evden eve nakliyat kartaltepe mah. bayrampaşa/istanbul

bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları

bayrampaşa nakliyat bayrampaşa/istanbul

bayrampaşa nakliyeciler

bayrampaşa evden eve taşımacılık

Kartaltepe Mahallesi, Şehirler Arası Nakliye, İstanbul Caddesi, Bayrampaşa/Istanbul

Bayrampaşa parça eşya taşıma

Bayrampaşa Ofis Büro Taşımacılığı

Bayrampaşa DÜkkan Mağaza TaşımacılığıŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK BİZİM İŞİMİZ

 
Bayrampaşa merkezde bulunan firmamızda aradığınız tüm özellikleri size sunacak profesyonel taşımacılık ve depolama şirketimizi bulacaksınız. Bayrampaşa evden eve nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana en iyisini vermek için sizinle olduk ve olmaya da devam ediyoruz.  

En seçkin hizmeti almak ve eşyalarınızı emin ellere teslim etmek için bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bayrampaşa nakliyat olarak kendimizi sürekli yenilemek en önemli firma ilkelerimizden biridir. Modern malzemelerle eşya kaplama ve koruma işlemlerimizi yapmaktayız.  

Ambalajlama, kutulama ve koruma işlemlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.Yüksek katlar ve özel durumlar için asansörlü taşımacılık hizmetimiz de söz konusudur. 


 ev taşıma fiyatı bayrampaşa
 

Bayrampaşa şehirler arası nakliyat olarak tüm ülke çapında hizmet sunan firmalardan biriyiz. Sadece İstanbul içinde değil, tüm ülke çapında, şehirden şehire, bölgeden bölgeye taşımacılık yapmaktayız. 
 

Bayrampaşa nakliyat fiyatları konusunda en ekonomik çözümleri sizlere yine firmamız olarak sunuyoruz. Asla bütçenizi zorlayacak, dudak uçuklatacak rakamları firmamızda bulmayacaksınız. Merak etmeyin.  

Müşterilerimiz her türlü gelir grubundan ve her kesimi düşünmekteyiz. Ayrıca çok özel kampanyalarımız da müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir sıkça. Firmaların taşımacılık ihtiyaçlarında da bize güvenmeleri yerinde olur.  

Malum ofis ve fabrika gibi iş yerlerinin taşınması gerçekten çok önemli profesyonellik ister. Bunların düzenli olarak toparlanması için firmamız tarafından yerinde keşif yapılmaktadır. Keşiften sonra gerekli muhafaza araçları, kullanılacak nakliye araçları ve personel planlaması yapılmaktadır. Bu şekilde mükemmel sonuçlar almaktayız.BAYRAMPAŞA EVDEN EVE TAŞIMACILIK


Bayrampaşa evden eve nakliyat bayrampaşa istanbul 


bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları 2019 


evden eve nakliyat bayrampaşa istanbul


bayrampaşa evden eve nakliyat taşımacılık


bayrampaşa ev taşıma eşya nakliyatı


istanbul evden eve nakliyat bayrampaşa taşımacılık


bayrampaşa nakliyat şirketleri taşımacılık firması


bayrampaşa ufuk nakliyat en iyi elamanlar en iyi ekipmanlar ile popüler nakliyat hizmeti


bayrampaşa kaliteli eşya taşımacılığı evden eve nakliyat


BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARIbayrampaşa evden eve nakliyat / istanbul
bayrampaşa evden eve nakliye
bayrampaşa evden eve taşımacılık
bayrampaşa ev ofis büro mağaza taşımacılığı
bayrampaşa evden eve taşıma
bayrampaşa evden eve 
evden eve nakliyat bayrampaşa
bayrampaşa ev taşıma


 evden eve taşımacılık

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HİZMET SUNUYORUZ 

15 yıllık emeğin birikimiyle ülkemizin her iline hizmet sunuyoruz. Ülkemizin 7 bölgesinde yaz kış demeden parça ya da komple eşya sevkiyatı yapıyoruz. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak, onların memuniyetini sağlamaktır. Başta İstanbul ve bütün Türkiye olmak üzere bayrampaşa hizmet bölgelerimiz


Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat İstanbul Bayrampaşa Fiyatları


Bayrampaşa Evden Eve Nakliye Taşıma Nasıl Yapılıyor 


En İyi Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Güvenilir Firma Bulmak...
Bayrampaşa Evden Eve Taşımacılık Neleri Kapsıyor?
Bayrampaşa Evden Eve Herşeyi Nakliyat Şirketi Yapıyormu?

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyeciler Kaliteli Taşıma Firması Nasıl Anlaşılır!!!

Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa İstanbul Temiz Nakliye Nasıl Olur...

Ekipler Ekipmanlar İle En İyi Taşıma Başlangıcı İle Ufuk Nakliyat Bayrampaşa 
Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Eksik Ekipman Olmadan Temiz Nakliyat...
Bayrampaşa Evden Eve Taşıma Tam Ve Tecrübeli Taşımacılık Ekipleri...
Bayrampaşada Ev Ofis Villa Eşya Taşımacılığı Hizmetleri.
Ufuk Evden Eve Nakliyat Firması Bayrampaşa Ve İstanbul Trakya Bölgeleri...

BAYRAMPAŞA HAKKINDA


11 mahalleden ve yaklaşık 273 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. Nüfusu gün içinde 1 milyona yaklaşmaktadır. Bayrampaşa, doğudan Eyüp, batıdan Esenler, güneyden Zeytinburnu, kuzeydoğudan Gaziosmanpaşa ile çevrilidir.

Bayrampaşa günümüzde 11 mahalleden ve yaklaşık 273 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. Bayrampaşa; iş, eğitim, kültür, alış-veriş ve önemli bir ulaşım noktasını bünyesinde barındırmasından dolayı nüfusu gün içinde 1 milyona yaklaşmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bayrampaşa, doğudan Eyüp, batıdan Esenler, güneyden Zeytinburnu, kuzeydoğudan Gaziosmanpaşa ile çevrilidir. Eyüp’ün bir semti olan Bayrampaşa’ya 1990 yılında ilçe statüsü verilmiştir.

Bugün çağdaş bir kent görünümünde olan Bayrampaşa’nın tarihi,  Osmanlı İmparatorluğu’na kadar uzanmaktadır. 1453’te Fatih Sultan Mehmed’in İstanbul’u kuşatması sırasında, askeri yığınak ve karargah yeri olarak seçilen Bayrampaşa, daha sonra savunma amaçlı kullanılmış, bölgeye askeri hastane, kışla ve sığınaklar yapılmıştır.

Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Bayrampaşa

Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinde, Osmanlı’nın Balkan hakimiyetinin sona ermesiyle birlikte binlerce Müslüman Balkan coğrafyasından, İstanbul ve Anadolu’ya göç etmek zorunda kalmıştır. 1927’de Bulgaristan’ın Filibe şehrinden göç eden ve yöreye ilk yerleşen göçmen grup, bölgede tarım ve hayvancılık yapmıştır. Bu doğrultuda, Velibey (Demirkapı), Ferhatpaşa ve Cicoz çiftlikleri kurulmuş, bugün Numunebağ ve Abdi İpekçi Caddesi olarak adlandırılın alanda bağcılık yapılmıştır. Bayrampaşa’nın gelişip bugünlere gelmesinde Balkanlar’dan göç edenlerin katkısı asla göz ardı edilemez. 1927’de Bulgaristan’dan başlayan, 1950’lerde Makedonya’dan gelen insanlarla artan ve 1960’lı yıllarda Yugoslavya’dan göç eden Boşnaklarla doruğa ulaşan göç dalgası, Bayrampaşa’nın sosyo-kültürel altyapısının oluşmasında fazlasıyla etkili olmuştur. Balkan göçmenlerinin çalışkanlığı, aile bağlarına verdiği değer, Bayrampaşa’nın İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olması yolunda önemli katkılar sağlamıştır.

1927’den itibaren gruplar halinde Bulgaristan ve Yugoslavya’dan gelen göçmenlere ilaveten 1955’te İstanbul’un iki büyük caddesi olan Vatan ve Millet Caddeleri yapılırken evleri istimlake uğrayan vatandaşların çoğunun Sağmalcılar Köyü’ne yerleşmesi, bölge nüfusunun artmasına neden olmuştur. Türkiye’de 1950’den itibaren kendini gösteren kentleşme olgusuna bağlı olarak, Anadolu’dan İstanbul’a göç eden insanların bir bölümü yerleşim yeri olarak Bayrampaşa’yı seçmiştir. Bölgeye 1950’li yıllarda yapılan fabrikalar, Bayrampaşa’nın yerleşim alanı olarak tercih edilmesinde oldukça etkili olmuştur.

Mimar Sinan tarafından İstanbul’un su ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılan ve o dönemde aktif durumda olan temiz su kanallarına, binaların atık su giderlerinin hatalı bağlanması sonucu semtte kolera salgını baş göstermiştir. Salgına bağlı olarak çok sayıda insan yaşamını yitirmiştir. Dönemin yöneticileri tarafından, Sağmalcılar adının zihinlere kolera sözcüğüyle birlikte yerleştiği düşünülerek, Dördüncü Murad’ın sadrazamlarından Bayram Paşa’nın burada bir çiftlik sahibi olmasından esinlenilerek Sağmalcılar adı, 1971’de Bayrampaşa olarak değiştirilmiştir.

1970 öncesinde tarıma dayanan bir ekonomisi olan Bayrampaşa, 1970 sonrası hızlı kentleşmeye bağlı yoğun göç sonucunda, ekonomisi sanayi ve ticaret ağırlıklı bir ilçe olmuştur. Ağır bir sanayisi olmayan Bayrampaşa'da, sanayi; yedek parça, otomobil tamiri, kalıpçılık, elektrik elektronik parça üretimi, hırdavat alet üretimi, plastik döküm, soğuk demir işlemesi, talaşlı üretim, tekstil gibi alanlara yönelmiştir. Gününüzde Bayrampaşa’da tarım alanı mevcut değildir.

Tarihi eserler bakımından önemli bir yeri olan ve bugün Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü hizmet binası olarak ayrılan Maltepe Askeri Hastanesi, 1827’de yaptırılmıştır. Bina dört cephelidir. Orta yerinde büyük bir avlusu vardır. Ön cephesi tek, öteki yönleri ikişer katlıdır. Tavanları yüksek, odaları ve koğuşları geniştir. 1922’de lağvedilen hastane bir müddet askeri okul ve daha sonra kışla haline getirilerek 66. Tümen’in karargahı olarak kullanılmıştır. Ferhat Paşa Çiftliği 20.yy. başlarında merhum İbrahim Turhan tarafından ilçemize kazandırılmıştır. Balkan Harbi yıllarında Selanik’ten Türkiye’ye gelen İbrahim Turhan, Litros’a -bugünkü Esenler- gelir. Bu bölge o yıllarda Rum köyüdür. İbrahim Turhan bu bölgeye Türklerin yerleşmesinde öncülük eder ve geniş bir arazi satın alarak burada bir çiftlik yaptırır. Cihan Padişahı Kanuni Sultan Süleyman’ın emriyle Koca Sinan tarafından Bayrampaşa’da yapılan su terazilerinden ve su maslaklarından günümüze pek az iz kalmıştır.

1994 yılından sonra belediyenin planlı çalışmaları sonucu Bayrampaşa, estetik dışı görüntüsünden kurtulmaya başlayarak, modern bir siluet kazanmış ve öz aurası ile İstanbul'un yükselen yıldızı olmuştur. Hızlı bir değişim süreci geçiren Bayrampaşa’da kısa sürede alt ve üst yapı sorunları çözülmüş, eğitim, kültür, sağlık, spor alanında önemli projeler üretilmiş, ekonomik ve sosyal hayatı iyileştiren çok sayıda mekan halkın hizmetine sunulmuştur. 1994’ten günümüze kadar, Bayrampaşa Belediyesi tarafından bilgi evleri, bilgi merkezleri, sağlık birimi, spor tesisleri, kültür salonları, beşi bir yerde hizmet merkezleri kurulmuş ve 70’den fazla park yapılmıştır. Bayrampaşa’da açılan Carrefour, Bauhaus, Forum İstanbul Avm, Ikea, ve Koçtaş ilçenin ticari hayatını canlandırmış, Bayrampaşa’yı İstanbul’un popüler ilçelerinden biri haline getirmiştir. Ayrıca Vatan ve Yenidoğan mahallelerinin arasında bulunan Demirkapı Caddesi, Bayrampaşa'nın ticaret merkezi sayılabilir. Ulaşım sorunu bulunmayan Bayrampaşa’da, metro ulaşımda büyük kolaylık sağlamakta, metro ile başta havaalanı olmak üzere, İstanbul’un diğer önemli merkezlerine rahatlıkla seyahat edilebilmektedir. İlçemizden, İstanbul’un diğer ilçelerine metronun yansıra, otobüs ve dolmuş seferleri mevcuttur. İlçemiz önemli noktalara yerleştirilen kameralar vasıtasıyla, güvenlik birimlerimiz tarafından 7/24 kesintisiz izlenmekte, böylece güvenliği bozan olayların önüne geçilmektedir.

Mayıs 1994’te Bayrampaşa’da hizmete giren İstanbul Büyük Otogarı, İstanbul’un en büyük ulaşım noktasıdır. Günde yaklaşık 15 bin otobüsün hareket etmesine imkan veren Büyük İstanbul Otogarı’nda 5 binden fazla kişi istihdam edilmektedir. Halen 168 adet acente, 350 otobüs firması, 350 işyeri otogarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bayrampaşa’da, 1 devlet ve 4 özel olmak üzere toplam 5 hastane bulunmaktadır. Bu hastanelerin toplam yatak kapasitesi 250’dir. Sağlık Grup Başkanlığımıza bağlı 3 Sağlık Ocağı, 2 Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi, 1 Verem Savaş Dispanseri mevcuttur. Yine ilçemizde 1 adet semt polikliniği ve dispanser hizmet vermektedir. Ayrıca 12 özel poliklinik mevcuttur. Öte yandan Bayrampaşa Belediyesi tarafından açılan, Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Sağlık Hizmetleri Birimi vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bayrampaşa’da yaşayan insanların okuma yazma oranının yüzde 99 olduğu tahmin edilmektedir. İlçemizde 25 ilköğretim okulu bulunmaktadır. Bu ilköğretim okullarında faaliyet gösteren anaokullarına ek olarak, Hacı Halide Canayakın Anaokulu, Tuna Anaokulu ve Bayrampaşa Belediyesi tarafından kurulan Bayram Yuva 1 ve Bayram Yuva 2 çocuklarımıza eğitim vermektedir. Bayrampaşa’da 1 Anadolu Lisesi, 3 tanesi yabancı dil ağırlıklı olmak üzere, 5 Genel Lise, 1 Ticaret Lisesi, 2 Anadolu Teknik Lise, 1 Endüstri Meslek Lisesi, 1 Teknik Lise ve 1 Kız Meslek Lisesi olmak üzere toplam 12 lise bulunmaktadır. Mevcut eğitim kurumlarına ek olarak, Bayrampaşa Belediyesi’nin hayata geçirdiği BAYGEM (Bayrampaşa Gençlik Merkezi), Bilim Merkezleri, Bilgi Evleri gençlerimize ve çocuklarımıza temel ve destekleyici eğitimler vermektedir. İlçemizde, Mesleki Eğitim ve Halk Eğitim Merkezlerinde çeşitli konularda halkımıza mesleki eğitimler verilmektedir.

 bayrampaşa evden eve nakliyat
 bayrampaşa evden eve nakliye


BAYRAMPAŞA İSTANBULBayrampaşa ilçesinde toplam 11 mahalle bulunmaktadır.

 • Altıntepsi Mahallesi
 •  
 • Cevatpaşa Mahallesi
 •  
 • İsmet Paşa Mahallesi
 •  
 • Kartaltepe Mahallesi
 •  
 • Kocatepe Mahallesi
 •  
 • Muratpaşa Mahallesi
 •  
 • Ortamahalle Mahallesi
 •  
 • Terazidere Mahallesi
 •  
 • Vatan Mahallesi
 •  
 • Yenidoğan Mahallesi
 •  
 • Yıldırım Mahallesi


Bayrampaşa İlçesindeki Diğer Yerler

 • Bayrampaşa
 •  
 • 34. Sokak
 •  
 • Şehit Kamil Balkan Caddesi
 •  
 • Hudut Yolu Caddesi
 •  
 • İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul
 •  
 • Selamet Sokak
 •  
 • Ata Sokak
 •  
 • Ulus Sokak
 •  
 • Cicoz Yolu Caddesi
 •  
 • Şahin Sokak
 •  
 • BAYRAMPAŞA BÖREK
 •  
 • Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Çelik Kuvvet Şubesi
 •  
 • 1. Ayvalıdere Sokak
 •  
 • Hünkar Sokak
 •  
 • Numunebağı Caddesi
 •  
 • Hoca Hayri Efendi Merkez Cami
 •  
 • İETT Metris Cezaevi Durağı
 •  
 • Eti Sokak
 •  
 • Kıyı Sokak
 •  
 • Ihlamur Sokak
 •  
 • Akpınar Caddesi
 •  
 • Nasrettin Hoca Parkı
 •  
 • İETT Beşyüzevler Durağı
 •  
 • Kocatepe-Sağmalcılar
 •  
 • Otogar-Kocatepe
 •  
 • Avasköy Yolu Caddesi
 •  
 • Çarşı Caddesi
 •  
 • Tümen Sokak
 •  
 • Ali Fuat Başgil
 •  
 • Birlik Sokak
 •  
 • Nail Reşit İlköğretim Okulu
 •  
 • Kenar Sokak
 •  
 • Ptt-cevatpaşa Mahallesi Şubesi
 •  
 • Bayrampaşa Şehir Parkı
 •  
 • Güvercin Sokak (Barış Sokak.)
 •  
 • Utku Sokak (Ş. Bahtiyar Aydın Sokak.)
 •  
 • Turkuazoo
 •  
 • Cevat Paşa Mahallesi
 •  
 • Eski Kaldırım Sokak
 •  
 • Sağmalcılar
 •  
 • Komiser Reşat Dayı Caddesi
 •  
 • Çiğdem Sokak
 •  
 • Şehit Parkı Caddesi (34. Sokak.)
 •  
 • Fatih Sultan Mehmet Caddesi
 •  
 • Çalışkan Sokak
 •  
 • Türker Sokak
 •  
 • Ali Ülker Meslek Eğitim Merkez
 •  
 • Dumlupınar Caddesi (Davutpaşa-Otogar-Esenler Yolu)
 •  
 • Öztekin Caddesi
 •  
 • Hal Kavşağı
 •  
 • Şehit Büyükelçi İsmail Erez Teml
 •  
 • Davutpaşa Çifte Havuzlar Caddesi
 •  
 • Özel Doktor Nasir Polikliniği
 •  
 • Kanarya Caddesi
 •  
 • Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi
 •  
 • Suat Terimer Anadolu Lisesi
 •  
 • Karadeniz
 •  
 • Emek Sokak
 •  
 • Yahya Kemal Caddesi
 •  
 • Rami

WHATSAPP İLETİŞİM KUTUSU
 ufuk nakliyat istanbul evden eve nakliyat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31035.3316
Euro6.02216.0462